Par konkursu

Par konkursu

Konkursa devīze – Mans īpašumu aģents, kuram uzticos!

 Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA un specializētais nekustamo īpašumu sludinājumu portāls “City24” konkursu “GADA AĢENTI” organizē kopš 2016. gada. Tas tiek rīkots ar mērķi paaugstināt nekustamo īpašumu aģenta profesijas reitingu un prestižu, pievērst sabiedrības uzmanību augstu kvalitātes standartu veidošanai nekustamo īpašumu tirgū, veicināt aģentu pašizglītošanos un tirgus dalībnieku kvalifikācijas celšanu.

Pirmie divi konkursi tika organizēti individuāliem spēlētājiem – aģentiem, kas veicot starpniecību, pārstāvēja kompāniju vai arī darbojās individuāli. Kopš 2018.gada konkurss transformējās par kompāniju sacensību, kur 3 cilvēku komanda ar kapteini priekšgalā spraigā intelektuālā un zināšanu cīņā pretendēja uz labākās kompānijas un labākā komandas kapteiņa titulu.

Konkursā tiek vērtētas dalībnieku zināšanas, prezentācijas prasmes, spēja radoši sagatavoties mājas darbam. Konkursa programmā ir viktorīna, video un audio jautājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu tēmu, improvizācijas uzdevumi, prezentatīvās uzstāšanās u.c. Konkursa dalībnieki ir  3-cilvēku komandas, kuras pārstāv NĪ starpnieku kompānijas. Viena kompānija – viena komanda.

 Konkursa norise:

  1. Komandu pieteikšanās
  2. Atlases uzdevuma izpilde
  3. Krāšņa un skaļa fināla izspēle, kur tiek aicināti kolēģi, partneri, klienti un visi interesenti. Dalība finālā visiem viesiem un dalībniekiem bezmaksas, iepriekš piesakoties.
  4. Konkursa fināla norises vieta un laiks: 2019.gada 16.maijā plkst.10.00-15.00, Konferenču centrs Citadele, Republikas Laukums 2A, Rīga

 Atskats uz konkursu 2018. gadā šeit